2022. január 15. 14:59
Újabb covidos játékosok a Ferencvárosnál, halasztják a vasárnapi kézilabda BL-meccset
A Ferencváros női kézicsapatának keretében újabb játékosok betegedtek meg, így lehetetlenné vált a vasárnapi pályára lépésük a Brest otthonában az eredetileg vasárnapra kiírt Bajnokok Ligája-meccsen.