A dokumentum szerint - amelyről a Fidesz országos választmánya döntött - a listát Orbán Viktor pártelnök-miniszterelnök vezeti, őt követi Semjén Zsolt KDNP-elnök, miniszterelnök-helyettes, Kövér László házelnök, Novák Katalin Fidesz-alelnök, család- és ifjúságügyi államtitkár, Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter, Gulyás Gergely, a Fidesz alelnöke, frakcióvezetője, Kubatov Gábor és Németh Szilárd Fidesz-alelnökök, Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere és Harrach Péter, a KDNP frakcióvezetője.
A 11. helytől következnek a Fidesszel szövetséges szervezetek vezetői: Lezsák Sándor, Jakab István, Győrffy Balázs, Turi-Kovács Béla, Szatmáry Kristóf, Böröcz László és Farkas Flórián.
A 18. helyen szerepel a listán Mátrai Márta, a parlament háznagya, őt követi Németh Zsolt, a külügyi bizottság elnöke, a 20. pedig Bajkai István erzsébetvárosi alpolgármester.
A 21. helyet Fónagy János, a fejlesztési tárca parlamenti államtitkára, a 22-et pedig Latorcai János, az Országgyűlés alelnöke foglalja el.
Utánuk miniszterek következnek: Lázár János, Kósa Lajos, Szijjártó Péter, Rogán Antal, Fazekas Sándor, Simicskó István, Seszták Miklós és Süli János, ő a 30.
Az első 100 helyen néhány olyan politikus is szerepel, akik jelenleg nem országgyűlési képviselők, és egyéni jelöltként sem indulnak a választáson,
így például kereszténydemokrata színekben Juhász Hajnalka (39.), továbbá Dömötör Csaba, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára (64.), Héjj Dávid miniszterelnöki biztos (65.) és Nacsa Lőrinc, az Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetség (IKSZ) elnöke (71.).
Több olyan ismert fideszes politikus is van ugyanakkor, akik egyéni jelöltként nem indulnak, és a listán is viszonylag hátrébb szerepelnek, köztük Répássy Róbert, Czomba Sándor és Budai Gyula, akik a 144., 145., 146. helyeket foglalják el.
A lista 279 nevet tartalmaz. Az országos listán legfeljebb háromszor annyi jelölt állítható, mint a megszerezhető mandátumok száma, azaz legfeljebb 279.