eur:
407.36
usd:
385.06
bux:
77879.1
2024. november 19. kedd Erzsébet
A Kisvárda FC labdarúgócsapatának újonnan felavatott stadionja, a kisvárdai Várkert Stadion a labdarúgó OTP Bank Liga 4. fordulójában játszott Kisvárda Master Good - Ferencvárosi TC mérkőzésen 2018. augusztus 11-én.
Nyitókép: Czeglédi Zsolt

Kisvárda: jó hír, de újabb koronavírus-tesztek következnek

Egyik játékosa korábbi pozitív tesztje miatt szerdán a Kisvárda FC labdarúgócsapatának játékosait és teljes stábját tesztelték koronavírusra és valamennyi eredmény negatív lett.

A klub honlapjának közlése szerint 50 emberen végezték el a tesztet, és mivel nincs új megbetegedés,

az együttes folytathatja felkészülését az új szezonra.

"Ezek után nem tudjuk mire vélni játékosunk pozitív tesztjét, arra is gyanakszunk, hogy valamiféle tévedés történhetett. Mindenesetre az egyelőre pozitív mintával rendelkező futballistánkat újra, immár harmadszor is tesztelni fogjuk, ahogy pénteken a többi játékost is, hiszen a szabályok szerint még egy negatív tesztre szükség van" - olvasható a klub honlapján.

A szabolcsi együttes kedden jelentette be, hogy egyik játékosa elkapta a vírust, ezért elmarad a szerdára tervezett Újpest elleni felkészülési mérkőzés.

Amennyiben a pénteki tesztelések is a szerdai eredménnyel zárulnak, a gárda szombaton a Mezőkövesddel csap majd össze edzőmeccsen.

Címlapról ajánljuk
Kaiser Ferenc az amerikai rakéták oroszországi bevetéséről: érdemi hatásuk nincs a háborúra

Kaiser Ferenc az amerikai rakéták oroszországi bevetéséről: érdemi hatásuk nincs a háborúra

Sajtóhírek szerint az amerikai elnök jóváhagyta, hogy az ukránok oroszoroszági területekre is csapást mérjenek ATACMS-rakétákkal. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem docense azt mondta az InfoRádióban, hogy Ukrajna nem kapott annyi rakétát, amennyivel érdemben befolyásolhatná a háború menetét.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2024.11.19. kedd, 18:00
Hegyi Zsolt
a MÁV Csoport vezérigazgatója
Mégis mit tud egy ATACMS-rakéta és miért okozott ekkora botrányt Oroszországban?

Mégis mit tud egy ATACMS-rakéta és miért okozott ekkora botrányt Oroszországban?

A Kreml éppen hatalmas botrányt kavar abból, hogy az ukrán haderő elkezdett amerikai ATACMS harcászati ballisztikus rakétarendszereket használni területük ellen, pedig aligha lesz ennek jelentős hatása a háború menetére nézve. Egyrészt hiába hívják „ballisztikus rakétának,” egy ATACMS-rendszer távolról sem összehasonlítható például egy Minuteman rakétával, és nem is tud eltalálni olyan célpontokat, melyek elérésére Ukrajna nem volt eddig képes saját fejlesztésű fegyvereivel. De mégis mit tud egy ATACMS-rendszer és miért van körülötte most ekkora diplomáciai balhé? Nézzük meg.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×