eur:
394.82
usd:
367.46
bux:
71456
2024. július 3. szerda Kornél, Soma
Az FC Barcelona labdarúgócsapat argentin csillagát, Lionel Messit ábrázoló molinó Barcelonában 2020. augusztus 28-án, miután a játékos bejelentette távozási szándékát. Előző napi sajtójelentések szerint Messi megbeszélést folytatott a Manchester Cityt irányító Pep Guardiolával.
Nyitókép: MTI/EPA/EFE/Alejandro Garcia

Sajtóhír szerint a PSG jobb szerződést ajánl Messinek, mint a Barca

A Paris Saint-Germain kész leigazolni Lionel Messit, és vonzóbb szerződést ajánl a hatszoros aranylabdás futballistának, mint jelenlegi csapatának, az FC Barcelonának a vezetése - írta a madridi AS.

A spanyol sportlap részletekkel nem szolgált, de állítja, hogy a 34 éves játékosnak anyagilag kedvezőbb feltételeket kínál a katalánokénál a francia klub. A PSG állítólag meg is tette ajánlatát, de a tárgyalásokkal megvárja, hogy befejeződjön Brazíliában a kontinentális torna, a Copa América, amelyen jelenleg Messi az argentin válogatottal szerepel.

Messinek szerdán lejárt a szerződése a Barcánál, és sem a katalán egyesület, sem a sztárfutballista nem adott ki hivatalos közleményt a hogyan továbbról. Elvileg most szabadon igazolható a játékos, aki 2004 óta tagja a Barcelona proficsapatának, de már 13 éves korától a klubnál játszik, és 35 trófeát nyert a gárdával. A legutóbbi szezonban a Barca irányítója 47 mérkőzést játszott, 38 gólt szerzett és 14 gólpasszt adott.

A madridi sportújság előtt két nappal a Sport című katalán lap azt írta, hogy a két fél előrehaladott tárgyalásokat folytat a szerződéshosszabbításról, és már csak néhány apró részletet kell tisztázni.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2024.07.03. szerda, 18:00
Giró-Szász András
politikai tanácsadó
Brüsszelnek egy nagy haditerve van, de azonnal jött rá egy vétó

Brüsszelnek egy nagy haditerve van, de azonnal jött rá egy vétó

Az Ukrajnában dúló háború nyomán az Európai Unió kénytelen szembenézni a tagállami hadseregek kapacitáshiányával, ami akadályozza a Kijevnek nyújtott segítséget. Az EU ezért felgyorsította a védelmi ipar megerősítésére irányuló kezdeményezéseit, melyek középpontjában a közös fegyverbeszerzések és a magántőke bevonása áll. A finanszírozást illetően szakértők egy közös uniós kötvénykibocsátást javasolnak, ám Németország azonnal megvétózta a tervet az uniós csúcson. Azonban az Európai Bizottság nem tett le az újabb közös adósságfelvételről és Berlin sem tűnik meggyőzhetetlennek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×