eur:
405.76
usd:
357.05
bux:
92964.32
2025. április 26. szombat Ervin

Visszatér a világklasszis teniszező

Andy Murray januári csípőműtétjét követően először ragadott ismét teniszütőt.

A korábbi világelső brit játékos az Instagram-oldalára töltött fel egy videót "Kezdet" címmel arról, hogy egy ismeretlen helyszínen ütöget.

A 31 éves Murray várhatóan az év második felében tér vissza a profi teniszhez második csípőoperációja után. A skót játékos először tavaly év elején feküdt kés alá, emiatt 2018-ban mindössze 12 mérkőzést játszott. Idén védett ranglistájának köszönhetően indulhatott az Australian Openen, melyen az első fordulóban búcsúzott: a spanyol Roberto Bautista Aguttól kapott ki ötszettes, 4 óra 14 perces mérkőzésen.

Murray kétszer (2013, 2016) nyert Wimbledonban - 1936 óta az első brit férfiként -, 2012-ben a US Openen ünnepelhetett, aranyérmet szerzett a londoni és a riói olimpián, ezzel ő az egyedüli a sportág történetében, aki egyéniben két ötkarikás bajnoki címmel büszkélkedhet. Összesen 45 tornát nyert meg, 41 héten át vezette a világranglistát, tagja volt a 2015-ös Davis Kupa-győztes válogatottnak, és több mint 61 millió dollárt gyűjtött pénzdíjakból.

Címlapról ajánljuk
Zelenszkij elnök megköszönte Donald Trumpnak a „jó találkozót”

Zelenszkij elnök megköszönte Donald Trumpnak a „jó találkozót”

Rövid megbeszélést tartott Donald Trump amerikai elnök Volodimir Zelenszkij ukrán államfővel szombaton a Vatikánban, és megállapodtak abban, hogy újabb tárgyalást tartanak, küldöttségeik pedig dolgoznak a megszervezésén – mondta el újságíróknak Szerhij Nyikiforov, az ukrán elnök sajtótitkára.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.04.28. hétfő, 18:00
Csányi Péter
az OTP Bank vezérigazgató-helyettese, kinevezett vezérigazgató
Teljesen alkalmatlannak tartjuk a kormányainkat, aminek már gazdasági ára van

Teljesen alkalmatlannak tartjuk a kormányainkat, aminek már gazdasági ára van

A világ országainak többsége nem rendelkezik olyan szabályozási keretrendszerrel, amely érdemben képes reagálni a gyors technológiai, gazdasági és környezeti változásokra. A döntéshozatal minősége világszerte egyre rosszabb, az emberek alig bíznak a kormányaikban. Ennek legfőbb oka, hogy a legtöbb állam nem von be külső szakértőket, társadalmi partnereket és egyszerű embereket a társadalmi egyeztetési folyamatokba – többek között ezeket állapította meg a Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet (OECD) friss tanulmánya, amely Magyarország döntéshozatali folyamataival kapcsolatban is sok kifogást fogalmaz meg.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. április 26. 16:19
×
×
×
×