eur:
408.16
usd:
361.63
bux:
87215.22
2025. április 15. kedd Anasztázia, Tas

A legnagyobb mezégetések LeBrontól Botkáig

Rosszul fogadták a kispesti szurkolók, hogy Botka Endre a Honvédtól a Ferencváros labdarúgó-csapatához igazolt.

Egy szurkolói Facebook-oldalon videót tettek közzé arról, ahogy elégetik a kispesti nevelésű védő mezeit.

Csak Magyarországon szokatlan jelenség, hogy mezégetéssel reagálnak a szurkolók, ha egyik kedvencük a nagy riválishoz igazol. A Dortmund-drukkerek is így fejezték ki dühüket 2013-ban, amikor Mario Götze a Bayernhez került. Kérdés, mit tett a szurkoló, amikor a támadó tavaly nyáron visszaigazolt korábbi sikerei színhelyére.

Ugyanígy foghatták fejüket azok a Cleveland Cavaliers-rajongók, akik LeBron James mezét gyújtották meg 2010-ben, amikor elhagyta a csapatot a Miami kedvéért. Napjaink legjobb kosárlabdázója végül 2014-ben visszatért a Cavshez, amellyel tavaly bajnoki címet is szerzett.

Az Arsenal-szurkolók Cesc Fabregas mezét nem kímélték, amikor a katalán középpályás a városi rivális Chelsea-hez igazolt.

Nem kell klubváltás a mezégetéshez: sok San Francisco 49ers-rajongó szabadult meg ezen a látványos módon Colin Kaepernick mezétől, miután az irányító nem állt fel az amerikai himnusz alatt, tiltakozását kifejezve.


VIDEÓAJÁNLÓ
Címlapról ajánljuk
A szociáldemokraták most még megtorpedózhatják az új német kormányt

A szociáldemokraták most még megtorpedózhatják az új német kormányt

Ha minden az előzetes forgatókönyv szerint zajlik, május 6-án a kereszténydemokrata Friedrich Merz vezetésével megalakulhat Németország új, a konzervatívokból és a szociáldemokratákból álló kormánya. A végső döntés azonban a jelek szerint a kisebbik koalíciós partner SPD kezében van.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.04.16. szerda, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
Gyengülőben az EU gázpiaci zsarolhatósága - Magyarország lehet az egyik utolsó akadály

Gyengülőben az EU gázpiaci zsarolhatósága - Magyarország lehet az egyik utolsó akadály

Miközben az Egyesült Államok nyomást gyakorol az EU-ra az LNG-import fokozása érdekében, Oroszország pedig szívesen visszaszivárogna az európai energiapiacra, a kontinens csendben új korszak küszöbére ért: a folyamatban lévő infrastrukturális fejlesztések és a visszaeső kereslet nyomán az unió akár földgáz-túlkínálattal is számolhat a következő években, ami új alapokra helyezheti a geopolitikai játszmák kimenetelét is. Vannak azonban tagállamok – köztük Magyarország is –, amelyek egyelőre még gátat jelentenek az egységes uniós törekvések megvalósulásában.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×