Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 28. vasárnap Irén, Levente
Nyitókép: Ügyeszseg.hu

Megtalálták az ellopott álrendőrautót - döntött a Győri Járási Ügyészség

Egy 20 éves férfi lopta el a 81. sz. főútra kihelyezett bádog rendőrautót.

A Győri Járási Ügyészség közvetítői eljárás céljából eljárást felfüggesztő határozatot hozott a rendőrautó imitáció ellopása miatt.

Az ügyészségi határozat szerint az elkövető tavaly nyáron Mezőörs térségében a fém szerkezethez csavarozott rendőrautó imitációt többször a föld felé hajlította, így az a rögzítő elemről letört.

A bádog rendőrautót ezt követően furgonja rakterébe tette és nagyapja ingatlanához szállította, ahonnan a rendőrök később lefoglalták - olvasható az ügyészség honlapján.

A 223.750 forint lopási kár megtérült.

A kisebb értékre dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás bűntette három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

A tevékeny megbánást elősegítendő az ügyészség az eljárást hat hónapra felfüggesztette és közvetítői eljárásra utalta. A közvetítői eljárás eredményessége esetén az ügyészség várhatóan az eljárás megszüntetéséről fog határozatot hozni.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: a gyermekek vakációja szóljon az idegrendszeri regenerációról is!

Szakértő: a gyermekek vakációja szóljon az idegrendszeri regenerációról is!

Egy szülőnek nem szabad rosszul éreznie magát azért, mert meghúz bizonyos határokat a kütyük használatában, még akkor sem, hogyha ez ellenállást vált ki a gyermekből – mondta az InfoRádióban Bereczki Enikő. A mentálhigiénés szakember szerint az a jó, ha a szülők bátran felvállalják az észszerű korlátozásokat még a nyári szünetben is, közösen megbeszélve ennek a miértjét.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×