eur:
411.4
usd:
393.3
bux:
0
2024. november 25. hétfő Katalin
Vitray Tamás Kossuth-díjas újságíró a Digi Sport televíziós csatorna stúdiójában 2012. szeptember 21-én. A televíziós sportriporter november 5-én lesz 80 éves.
Nyitókép: MTI/Honéczy Barnabás

Tiszta vizet öntött a pohárba Vitray Tamás fia

Elárulta valójában, miért fordult orvoshoz a legendás tévés.

Ahogy arról minap az Infostart is beszámolt, váratlanul került kórházba a 89 éves Vitray Tamás, aki állapotáról csak rejtélyesen nyilatkozott. Ám a fia most tiszta vizet öntött a pohárba, és eloszlatta a rajongók és barátok minden aggodalmát. Kiderült ugyanis, hogy nincs szó nagy bajról – írja a Ripost, hivatkozva a Blikkre.

„Mindenkit megnyugtatok, édesapám jól van, nem beteg, nincs baj. Való igaz, hogy egy egészségügyi intézményben volt a telefonhívás idején. Egy magánklinikán kapott akupunktúrás kezelést. Ez kísérleti jellegű, tehát nem konkrét betegség miatt próbálta ki. A barátai javasolták neki, hogy az orvosi centrumban érdemes lenne megnéznie az eljárást” – nyilatkozta utóbbi bulvárlapnak ifj. Vitray Tamás.

A Blikk hozzáteszi, elképzelhető, hogy Vitray Tamás egy korábbi balesetben szerzett sérülését igyekszik ilyen módon kúrálni, pár éve ugyanis otthonában leesett a galériáról, és több csigolyáját is eltörte.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor a bérmegállapodásról: ez egy történelmi léptékű megállapodás

Orbán Viktor a bérmegállapodásról: "ez egy történelmi léptékű megállapodás"

Történelmi léptékű megállapodásnak nevezte a múlt héten köttetett minimálbér-emelési egyezséget, mivel soha nem történt még ekkora emelés, 2027-re 40 százalékos lesz a növekmény a mostani szinthez képest. Azt is jelezte, a minimálbér reálértéke 29 százalékkal fog nőni 2027-ig, és az el fogja érni az átlagbér felét.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2024.11.25. hétfő, 18:00
Nagy Márton
nemzetgazdasági miniszter
Nagy lehetőségek előtt állnak a magyar startupok

Nagy lehetőségek előtt állnak a magyar startupok

A magyar startupok sikerét és az innovatív ötletek kibontakozását számos tényező akadályozhatja Magyarországon. Ide tartozik a szabályozási környezet, a befektetők alacsony kockázatvállalási hajlandósága, vagy a pénzügyi eszközök szűkössége. A Nemzeti Innovációs Ügynökség ezeknek a gátaknak a lebontásán dolgozik, aminek az eredménye nem csak egy kiterjedtebb magyar startup ökoszisztéma lehet, de az is hogy a magyar ötletek „láthatóvá válnak” a nemzetközi porondon. Erről kérdeztük Bódis László, innovációért felelős helyettes államtitkárt, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatóját.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×