394.97
368.65
72094.79
2024. június 29. szombat Péter, Pál
A későbbi harmadik helyen végzett Jászapáti Petra a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság női 1000 méteres versenyének döntőjében a lengyelországi Gdanskban, a Hala Olivia sportcsarnokban 2023. január 15-én.
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor

Van élet a Liuk után, bronzérem a gyorskorcsolya Eb-n

Jászapáti Petra bronzérmet nyert 1000 méteren vasárnap a gdanski rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon.

A 24 éves szegedi versenyző ugyan negyedikként haladt át a célvonalon, de az előtte végző holland Xandra Velzeboert szabálytalanság miatt kizárták, ezért a harmadik helyre lépett előre.

A győzelmet a belga Hanne Desmet szerezte meg.

A magyarok legutóbb a 2019-es Eb-n szereztek érmet a női mezőnyben,

akkor a váltó zárt harmadikként, egyéniben pedig előzőleg öt évvel ezelőtt Bácskai Sára Luca volt bronzérmes 1500 méteren.

Meddig lehetnek még kint az utcákon a választási plakátok? – a szakértő válaszol

A kampány ideje alatt nemcsak plakátokat, hanem rengeteg tapétát, matricát is kitettek az aktivisták, amelyeknek az eltávolítása nem egyszerű feladat, de ha nem történik meg, bírság is járhat érte – mondta az InfoRádióban a Jegyzők Országos Szövetségének elnöke.