393.06
363.27
72351.87
2024. július 5. péntek Emese, Sarolta
A japán Oszaka Naomi adogat az amerikai Jennifer Brady elleni játszma közben az amerikai nyílt teniszbajnokság női egyes versenyének elődöntőjében a New York-i Flushing Meadowsban 2020. szeptember 10-én. A döntőbe Oszaka jutott 7:6 (7-1), 3:6, 6:3 arányú győzelemmel.
Nyitókép: MTI/EPA/Jason Szenes

Bejelentette visszatérését Oszaka Naomi

Két és fél hónapot hagyhat ki a japán világsztár.

Augusztus elején tér vissza a pályára Oszaka Naomi, a japánok négyszeres Grand Slam-győztes teniszezője.

A San Jose-i keménypályás torna (Silicon Valley Classic) szervezői hétfőn jelentették be, hogy a világranglista korábbi éllovasa, jelenlegi 38. helyezettje elfogadta a szabadkártyát, így számítanak a részvételére.

A 24 éves teniszező legutóbb május 23-án, a Roland Garros első fordulójában lépett pályára - ott két szettben kikapott a 27. kiemelt amerikai Amanda Anisimovától -, azt követően a wimbledoni GS-viadalt Achilles-ín-sérülésére hivatkozva lemondta.

Az 500-as San Jose-i verseny az augusztus végén kezdődő US Open egyik fontos felvezető állomása.

2024.07.05. péntek, 18:00