393.11
363.57
72351.87
A Real bombagólokkal nyerte a Barca ellen a visszavágót - videók a szuperkupáról

A Real Madrid nyerőembere Marco Asensio, aki a szuperkupa döntő első mérkőzésén is lőtt egy fantasztikus gólt a Barcelonának, de ugyanezt tette a szerda éjjeli visszavágó 4. percében is!

A döntő második mérkőzésének félidejében a Real Madrid 2-0-ra vezetett a Barcelona ellen. Marco Asensio bődületes gólja után Benzema is betalált a félidő végén.

A második félidőben nem változott az eredmény. A Barca több nagy helyzetet kidolgozott, de csak kapufákig jutottak. A Real összesítésben 5:1-re nyert a Barcelona ellen, az első mérkőzés végeredménye 3:1 lett.

A vasárnapi első meccs góljaititt láthatja.

Lapértesülés: a Schadl-ügy egyik tanúja vesztette életét az Árpád hídi tragédiában

B. Ervin a Suzukiban ült, hírek szerint az élettársával, mindketten azonnal meghaltak. A férfit korábban Schadl György biztatta arra, hogy pályázzon végrehajtónak.
2024.07.05. péntek, 18:00