2017. június 23. 12:54
Mentőhelikoptert kellett hívni a megégett emberhez
Tűz ütött ki egy többszintes társasház egyik első emeleti konyhájában péntek késő délelőtt a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Vásárosnaményban - írja a katasztrófavédelem honlapja.