eur:
412.97
usd:
390.23
bux:
77936.21
2024. december 1. vasárnap Elza
mentőhelikopter
Nyitókép: Facebook/Országos Mentőszolgálat

A posta is gyászolja a hőgutát kapott kézbesítőjét, és vizsgálja az esetet

A Magyar Posta is vizsgálja annak a 60 éves férfinek a halálát, aki a vállalatnál dolgozott és életét vesztette.

Ahogy arról az Infostarton beszámoltunk július 17-én, Kelebián, munkavégzés közben rosszul lett egy posta kézbesítő. A férfit, miután rátaláltak, kórházba vitték, de a hőguta miatt az életét már nem tudták megmenteni.

A Magyar Posta közleményt adott ki, ebben azt írják, hogy "kézbesítőink – vezetőjükkel egyeztetve – a megszokottól eltérő időben is kézbesíthetnek, korábban kezdhetik a munkát, amikor még hűvösebb van. Ügyelünk arra, hogy a munkaátszervezések a szolgáltatás teljesítését ne befolyásolják".

A tájékoztatás szerint a július 17-én, Kelebián rosszul lett kézbesítőnél is volt megfelelő mennyiségű védőital.

A baon.hu által idézett közlemény szerint "az eset kivizsgálása jelenleg zajlik. A Magyar Posta őszinte részvétét fejezi ki a családnak és a hozzátartozóknak. Elhunyt munkatársunkat a Magyar Posta Zrt. saját halottjának tekinti és megteszünk mindent, hogy a hozzátartozókat és a postásokat a gyász feldolgozásában segítsük".

Címlapról ajánljuk
Kemény Dénes az új vízilabdaszabályokról: a magyaroknak kedvez is meg nem is

Kemény Dénes az új vízilabdaszabályokról: a magyaroknak kedvez is meg nem is

Jövőre már egészen új szabályokkal játsszák a vízilabdát. A legnagyobb változásokról az InfoRádió Kemény Dénest kérdezte, aki felhívta a figyelmet, hogy a nemzetközi szövetség vezetősége a szakmai bizottság javaslata ellenére vezette be azonnali hatállyal, tesztidőszak nélkül az új előírásokat – rövidebb pályáról és kisebb támadóidőről, de több mezőnyjátékosról. Beszélt arról is, hogy ez jó lehet-e a magyaroknak.

"Mert ha ég a koszorú, akkor másodpercek kérdése, és ég az asztal, onnantól pedig már az egész szoba"

A karácsonyfát tartsuk vízben, így nem szárad ki olyan gyorsan és így gyúlékony sem lesz. Legyen mindentől másfél méter távolságra, ha viszont kigyullad, megvan, pontosan mit csináljunk. A csillagszórót a fán pedig felejtsük el! A katasztrófavédelem szóvivője részletesen elmondta az InfoRádióban, hogyan akadályozhatnánk meg, hogy részünk legyen "a legszörnyűbb látványban".
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2024.12.02. hétfő, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×