2009. október 15. 13:02
Sötétben az esztergomi bazilika
Esztergom város önkormányzata a gazdasági válság miatt határozatlan időre felfüggesztette, a város több pontjának, köztük a bazilikának is a díszkivilágítását - mondta az InfoRádiónak az önkormányzat sajtóreferense. Takáts István nem tudta megmondani, hogy az ország egyik legkiemelkedőbb épületemléke meddig marad sötét éjszakánként.