2009. november 22. 08:39
Államfői találkozó volt a horvátok napján
A két ország kisebbségeinek kölcsönös támogatása mellett energetikai témákról is tárgyalt a magyar és a horvát államfő Barcson, a magyarországi horvátok napja alkalmából tartott találkozón. Sólyom László beszédében ismét elengedhetetlennek nevezte a nemzeti kisebbségek jogainak biztosítását illetve védelmét.