2009. november 23. 10:40
Beckham amerikai álma: klubtulajdonos lenne a sztár
David Beckham együttese, a Los Angeles Galaxy tizenegyespárbajban veszítette el az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság nagydöntőjét a Real Salt Lake ellen. Az angol sztár a vereség után megígérte, visszatér a következő idényre, karrierje befejezése után pedig szívesen vásárolna egy klubot az MLS-ben.