2009. december 16. 17:47
Sorozatbetörőket fogott el a rendőrség
Három férfit fogott el a rendőrség Debrecenben, akik csaknem 3 millió forint értékben raboltak ki üzleteket - közölte a Debreceni Rendőrkapitányság hivatalvezető-helyettese.