2009. december 21. 08:37
Hétfő reggel mínusz 25 fokot mértek Nógrádban
A Nógrád megyei Szécsényben volt a leghidegebb Magyarországon hétfőre virradó éjjel; mínusz 25,5 fokot mértek a városban - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat munkatársa az MTI-vel.