2009. december 19. 11:43
Másodfokú riasztást adtak ki a Dél-Dunántúlra, országszerte nehéz a közlekedés
Másodfokú, narancs színnel jelölt riasztást adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat szombat délelőtt a dél-dunántúli régióra, mert egyes helyeken néhány óra alatt 5 centiméternél több friss hó várható.