2005. december 21. 18:08
Bozókyék maradnak
Bozóky Imre, Puhl Sándor és Kutasi Róbert is marad a posztján: a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) közgyűlésén mindhármuk esetében többen szavaztak ugyan a visszahívásukra, mint a maradásukra, de a leváltáshoz szükséges kétharmados többség hiányzott.