Infostart.hu
eur:
354.34
usd:
311.43
bux:
139624.46
2026. június 25. csütörtök Vilmos

Sport

Bozóky fegyelmi eljárást indított Kisteleki ellen
2005. december 22. 15:47
Bozóky fegyelmi eljárást indított Kisteleki ellen
Fegyelmi eljárást indított Kisteleki István ligaelnök ellen Bozóky Imre, a Magyar Labdarúgó Szövetség elnöke. A sportvezető ezt azzal indokolja, hogy Kisteleki István a szövetség hivatalos ülésén és nagy nyilvánosság előtt is több alkalommal sportszakemberhez méltatlan, becsületsértő magatartást tanúsított az MLSZ elnökével és elnökségével szemben. A ligaelnök azt hangsúlyozza, hogy már elnézést kért.
×