368.65
72094.79

Újabb meglepetés a labdarúgó Magyar Kupában

Nem jutott a legjobb 32 közé a legutóbb döntős.

A legutóbb döntős Vasas nem jutott a legjobb 32 közé a labdarúgó Magyar Kupában, miután 2-1-re kikapott a harmadosztályú Dunaújváros vendégeként szerdán.

A győzelmet jelentő gólt a rendes játékidő utolsó percében szerezte a Dunaújváros.

Magyar Kupa, 7. forduló (a 32 közé jutásért), az élvonalbeli csapatok mérkőzései:

Dunaújváros (III.)-Vasas FC 2-1 (1-0)

korábban:

Budaörs (II.)-Budapest Honvéd 1-1 (0-1, 1-1, 1-1) - tizenegyesekkel: 4-5

Gyirmót FC (II.)-Mezőkövesd Zsóry FC 2-1 (1-1, 1-1, 2-1) - hosszabbítás után

Gödöllői SK (megyei I.)-Újpest FC 0-3 (0-1)

Bátaszék SE (megyei I.)-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-1 (0-0)

Eger SE (megyei I.)-Puskás Akadémia FC 0-6 (0-2)

Balatonfüredi FC (megyei I.)-Paksi FC 0-7 (0-1)

kedden játszották:

Tiszaújváros (III.)-Swietelsky Haladás 1-1 (1-0, 1-1, 1-1) - tizenegyesekkel: 3-1

Kisvárda (II.)-Ferencvárosi TC 1-0 (1-0)

Monori SE (III.)-Debreceni VSC 2-3 (0-0)

Balassagyarmati VSE (III.)-Diósgyőri VTK 0-1 (0-0)

FC Dabas (III.)-Videoton FC 0-4 (0-3)