Infostart.hu
eur:
352.2
usd:
308.22
bux:
139495.62
2026. június 22. hétfő Paulina

Négyéves kisfiú vezette az autót, lett egy "kis baj"

Az édesapja elment dolgozni reggel, erre ő elkötötte édesanyja autóját, pizsamában, mezítláb találtak rá. Szerencsére csak két autót tört össze, személyi sérülés nem történt.

A holland város, Utrecht rendőrsége közölte, hogy két parkoló autót rongált meg egy autós. Az eset különlegessége az volt, hogy a vétkes autót egy négyéves kisfiú vezette. A beszámolók szerint az ütközés után a fiú mezítláb, pizsamában távozott az autóból, írja a BBC híre alapján a 444.hu.

Szemtanúk akkor értesítették a rendőrséget, amikor látták, hogy a hideg idő ellenére a fiú egyedül, cipő nélkül sétál az utcán. Ahogy bevitték a rendőrségre, kaptak éppen bejelentést arról, hogy a városban találtak egy elhagyott autót, mellette pedig két megsérült másik járművet. A magára hagyott autó a fiú anyjának nevén volt regisztrálva.

Az eset során senki nem sérült meg. Amikor a fiú a rendőrségről beszélhetett telefonon az anyjával, a beszámolók szerint egy autó hangját utánozta a telefonban, miközben kezével vezetési mozdulatokat imitált.

Mint kiderült, a fiú reggel arra ébredt fel, hogy apja dolgozni indul, és úgy döntött, hogy ő is elmegy autózni egy kört: fogta anyja autójának kulcsait, és beült az autóba. A rendőrök arra kérték a szülőket, hogy lehetőleg jobban rejtsék el otthon a kulcsokat a jövőben.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal meg fogja vizsgálni azokat a cégeket, amelyek éves árbevételének a 75 százaléka közbeszerzésekből származik – mondta a miniszterelnök hétfő este egy tévéinterjúban.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×