Infostart.hu
eur:
352.37
usd:
307.61
bux:
138877.63
2026. június 22. hétfő Paulina
18 éven felülieknek
Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek.

Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot
Nyitókép: vecernji.hr

Nem csinálta végig a drogelvonót a horvát BMW-s

Családi dráma bontakozik ki abból, amit a horvát sajtó ír a 35 éves férfi életéről.

A Jutarnji úgy tudja, hogy nem csinálta végig a rehabilitációs kúrát, idő előtt elhagyta az intézetet az a férfi, aki a múlt héten 150-nel belerohant a varazsdi fizetőkapunál várakozó magyar család autójába.

A lap a család ismerősére hivatkozva ír arról, mennyire megviselték a történtek a családot, amely tud a férfi drogproblémájáról, segíteni is igyekezett neki - azt gondolták, hogy a rehabilitáció a Rab-szigeten jót tesz majd. A 35 éves férfi azonban a kezelés vége előtt távozott az intézetből.

Senki se tudja, hogyan férhetett hozzá a BMW-hez, amit ráadásul tavaly novemberben kellett szervizelni egy másik baleset miatt

- mondta a horvát lapnak a család egyik ismerőse.

Mint arról az Infostart beszámolt, háromféle drogot is kimutatott a laboratóriumi elemzés a férfi szervezetében: amfetamin, diazepám és a köznyelvben Ginaként ismert GHB is volt a sofőr vérében. A Jutarnji List azt is tudni véli, hogy a balesetet követően a férfi egyetlen telefonhívást indított: az apját hívta fel, akivel sokkos állapotban közölte, hogy embereket ölt meg.

Háromnegyed órát vett igénybe, míg a tűzoltók kiszabadították a roncsból a 38 éves magyar férfit és a 38 éves nőt, valamint nyolcéves fiukat. Válságos állapotban szállították őket kórházba, mára a hírek szerint túl vannak az életveszélyen. A rendőrség továbbra is várja a telefonszolgáltató jelentését, hogy kiderüljön, a sofőr használta-e telefonját közvetlenül a baleset előtt.

A balesetről szóló korábbi cikkeinket ITT megtalálja.

Címlapról ajánljuk
Starmert is túlélte a Downing Street macskája – jön Észak Királya

Starmert is túlélte a Downing Street macskája – jön Észak Királya

Bejöttek a várakozások és Sir Keir Starmer brit miniszterelnök hétfő délelőtt benyújtotta lemondását. Mindezt azután, hogy vezető pártbeli kihívója, Andy Burnham manchesteri polgármester választást nyert, bejutott a parlamentbe és jelezte: beindíthatja a vezetőválasztási versenyt. Mit kell tudni Észak Királyáról, a miniszterelnöki cím várományosáról?

Magyar Péter rendkívüli sajtótájékoztatót tart

Miután 13 órától az Országgyűlésben is nyitóbeszéd mond, 15 órakor rendkívüli sajtótájékoztatón is ismerteti a most benyújtandó javaslatokat a kormányfő. Várhatóan Sulyok Tamás és a többi közjogi méltóság eltávolításáról, valamint a vagyonvisszaszerzési hivatal felállításáról lesz szó.
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×