Az ülésen arról is döntöttek, hogy miként számoljanak el azokkal a részvényesekkel, akik nem kívánnak részt venni a jogutód társaságban.
Ezeknek a személyeknek törzsrészvényenként 425 forintot fizet a társaság.
A részvényesek által megtett érvényes nyilatkozatok alapján a jogutód gazdasági társaságban részt venni ne kívánó személyek száma két fő, összesen valamivel több mint 43 ezer részvénnyel.
Módosították a Magyar Telekom Rt alapszabályát is, amely immár kimondja, hogy a Magyar Telekom Rt általános jogutódja a T-Mobile Magyarország Rt-nek. A fentiekkel összhangban csökkent a Magyar Telekom Rt alaptőkéje is, amely így valamivel több mint 104 milliárd forintot tesz ki.
A változtatások révén a cégcsoport pénzügyi teljesítménye akár több 10 milliárd forinttal is javulhat éves szinten. A várakozások szerint az egyesülés révén jobban kihasználhatják majd a működésből adódó szinergiákat, illetve az ügyfelek is hatékonyabb kiszolgálásban bízhatnak.
Arról, hogy ki lesz a T-Mobile Magyarország Rt új vezérigazgatója, majd csak januárban dönt az igazgatóság.
A javadalmazási bizottság – amelynek tagja Straub Elek is - Winkler Jánost, a T-Mobile Magyarország Rt jelenlegi marketing vezérigazgató-helyettesét javasolja a vezetői posztra.
Extrém és ritka helyzet állt elő a Heim Pál gyermekkórházban