eur:
411.19
usd:
394.46
bux:
0
2024. december 27. péntek János
Budapest, 2019. február 6. Forgács Gábor színész, humorista, szinkronszínész a Hogy volt?! című tv-műsor felvételén, az MTVA Kunigunda utcai gyártóbázisának SZOP stúdiójában. A műsorban a meghívott vendégek vidám, szórakoztató és érdekes történeteket idéznek fel a nagy komikákról, nevettető, humorista vígjátéki szerepeket játszó színésznőkről. MTVA Fotó: Zih Zsolt
Nyitókép: MTVA/Zih Zsolt

Küzd a rákkal a népszerű magyar színész

Túl van két műtéten Forgács Gábor, akinél márciusban áttétes prosztatarákot diagnosztizáltak.

A színész a Blikknek elmondta, mindig rendszeresen részt vett orvosi ellenőrzésen, és eddig úgy tűnt, hogy minden rendben az egészségével, de tavasszal jelentkeztek a gondok.

„Eljöttem a kórházba, ahol közölték, nagy a baj... Áttétem is van hólyagban, mirigyekben, prosztatában. Ezeket azóta mind ki is vették már” – idézte fel.

A 72 éves színész, humorista kiemelte: nehezen viseli a helyzetet. Meg sem fordult a fejében, hogy rákos lehet, ezért volt rettentően nehéz, amikor közölték a vizsgálatok eredményét. Elkezdte a kemoterápiát és két műtétje is volt, a második viszont nem ment zökkenőmentesen.

„Volt némi komplikáció, akkor nem volt biztos, hogy a halál elől futok, vagy a halál felé… Most még kórházban vagyok, várok arra, hogy kiderüljön, hogyan tovább, mi a következő lépés. Mindent hajlandó vagyok megtenni, mert szeretnék még élni egy darabig, de bevallom, vannak olyan pillanatok, amikor az orvosok, ápolók jobban harcolnak értem, mint én saját magamért. Szerencsére nagyon jó kezekben vagyok” – mondta.

A színész nehezen éli meg azt is, hogy nem látogathatják a szerettei a kórházban, de telefonon naponta beszélnek.

Címlapról ajánljuk
Cserhalmi György: „Nem vagyok hajlandó rosszul lenni!”

Cserhalmi György: „Nem vagyok hajlandó rosszul lenni!”

A magyar színház- és filmművészet megkerülhetetlen alakja, és bár mostanában csak ritkán tűnik fel a vásznon, de mégis jelen van. Azt mondja, akik kíváncsiak rá, megtalálják, de tanítani nem akar, csak beszélgetni. Cserhalmi György szerint egy időtálló alkotás és a szakmai párbeszéd legfőbb építőköve egyaránt a kölcsönös bizalom. Úgy véli, a színművészeknek a színház az anyukájuk, a film pedig a mostoha papájuk, aki „hol kedves, hol nem”.
VIDEÓ
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×