Infostart.hu
eur:
352.73
usd:
308.51
bux:
139495.62
2026. június 23. kedd Zoltán
A Miniszterelnöki Sajtóiroda által közreadott képen Orbán Viktor miniszterelnök (j3) a Kína-Közép-Kelet-Európa csúcstalálkozón az albán, bolgár, szerb, szlovák, cseh miniszterelnökkel Dubrovnikban 2019. április 11-én.
Nyitókép: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Szecsődi Balázs

Szokatlan poszttal jelentkezett Orbán Viktor

Egy díszvacsorával kezdődött csütörtök este Dubrovnikban a nyolcadik "16+1" csúcstalálkozó, Közép- és Kelet-Európa, valamint Kína vezetőinek legfelsőbb szintű gazdasági együttműködési fóruma.

Magyarországot Orbán Viktor miniszterelnök képviseli, de a delegáció tagja Szijjártó Péter külgazdasági- és külügyminiszter is. A fórum pénteken üzleti fórummal, plenáris üléssel és gazdasági együttműködési megállapodások aláírásával folytatódik. Orbán Viktor miniszterelnök külön kétoldalú megbeszélést is folytat Li Ko-csiang kínai miniszterelnökkel.

A miniszterelnök csütörtök délután érkezett a horvát városba, és Instagram-oldalán rögtön egy - a hivatalos formát mellőző, Dubrovnik kellemes hangulatát illusztráló - fényképpel jelentkezett. Később megérkeztek a hivatalos fotók is.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

#csúcstalálkozó #summit

Orbán Viktor (@orbanviktor) által megosztott bejegyzés,

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal meg fogja vizsgálni azokat a cégeket, amelyek éves árbevételének a 75 százaléka közbeszerzésekből származik – mondta a miniszterelnök hétfő este egy tévéinterjúban.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×