Infostart.hu
eur:
351.79
usd:
306.87
bux:
137625.54
2026. június 22. hétfő Paulina
Parkolóautomata Budapest belvárosában 2022. szeptember 5-én. Ettől a naptól többet kell fizetni a parkolásért Budapesten, a belső kerületekben hatszáz forintba kerül óránként, miután életbe lépett az új, négy zónatípusból álló egységes fővárosi parkolási rendszer.
Nyitókép: MTI/Balogh Zoltán

Leszerelik Budapesten az összes parkolóautomatát

A városvezetés a döntést azzal indokolta, hogy az automaták fenntartása rendkívül költséges, és a rendszer működtetése sok kerületben a bevételek jelentős részét felemészti.

Július elsejétől megszüntetik az összes budapesti parkolóautomatát, így a parkolási díjakat akkortól már digitálisan, különböző mobilalkalmazásokon keresztül lehet befizetni – írja a Népszava.

A fővárosi vezetés indoklása szerint az automaták fenntartása rendkívül költséges, és a rendszer működtetése több kerületben felemészti a bevételek jelentős részét.

A parkolóautomaták megszüntetéséről már 2024-ben döntött a Fővárosi Közgyűlés, a végrehajtást azonban kitolták 2026. július elsejére, mert a Budapest Közlekedési Központnak (BKK) időre volt szüksége a BudapestGO parkolásra alkalmas verziójának kifejlesztéséhez. Ez ugyan még mindig nem készült el, de a parkolóautomatákat mégis leszerelik a lap információi szerint.

A Főpolgármesteri Hivatal főigazgatója a lap érdeklődésére elmondta:

van olyan kerület, ahol évi bruttó 100 millió forintba kerül az üzemeltetés.

A parkolóóra ugyanakkor jelentős, de nem egyedüli része a költségeknek. Kiss Ambrus tájékoztatása szerint a parkolási kiadások kerületenként átlagosan a 60-70 százalékát viszik el a bevételnek.

A városvezetés a parkolásüzemeltetés költségeinek drasztikus csökkenését várja az új rendszertől.

A kerületi önkormányzatok azonban eddig ragaszkodtak a jelentős bevételt termelő automatákhoz. Tavaly a főváros 23 kerületéből 14-ben összesen 3331 parkolóautomatát üzemeltettek. Több kerület is aggódik a hatályos üzemeltetési szerződés felmondása miatt, de Kiss Ambrus szerint jogszabályváltozásra hivatkozva ezek különösebb bonyodalom nélkül lezárhatóak.

Ami biztos: a fővárosi rendelet minden kerületre kötelező érvényű, így az automaták július elsejétől nem működhetnek tovább.

Ezzel együtt a lap azt írja, hogy emelkedni fognak a parkolási díjak, átlagosan 25 százalékkal nőnek a tarifák minden zónában. A változások részeként további szigorítások is lesznek: jövőre megszűnik a zöld rendszámos autók ingyenes parkolása, és büntető tarifával sújtják a városi terepjárókkal közlekedőket is. Az 1800 kilogramm feletti saját tömegű belső égésű motorral felszerelt személygépkocsiknak és a 2000 kilogramm feletti elektromos autóknak kétszer annyi parkolási díjat kell majd fizetni.

Címlapról ajánljuk
Így profitálhatnak kisebb országok az AI-forradalomból

Így profitálhatnak kisebb országok az AI-forradalomból

A mesterséges intelligencia versenye nem csak a Szilícium-völgy és Peking története. Egyes kis országok aktívan keresik a piaci réseket, és néhányan meglepően jól céloznak. Íme, hat ország példája, amely megmutatja, hogyan lehet egy csekélyebb méretű államnak sikeres AI-stratégiája.

Horváth Péter: enyhül a létszámhiány, a tanárok ma már versenyképes fizetést kapnak

A Nemzeti Pedagógus Kar napokban újraválasztott elnöke szerint a tanárok ma már versenyképes fizetést kapnak, és ez érződik a létszámhiány enyhülésében is. Horváth Péter erről az InfoRádió Aréna című műsorában beszélt, és kifejtette azt is, hogy az alapbérek 20 százalékát differenciált bérekre fordítanák.
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×