Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 28. vasárnap Irén, Levente
A Keleti pályaudvar 2025. szeptember 21-én. A felújítás után a pályaudvar fokozatosan újra fogad és indít vonatokat. Másnap kora reggeltől pedig már teljes kapacitásával üzemel majd.
Nyitókép: MTI/Hatházi Tamás

Átépítés kezdődik a Keletiben, sok vonat csak Kelenföldig jár két hónapon át – íme, a részletek

Ferencváros és Kelenföld között a harmadik vágány építése miatt, illetve a Budapest–Belgrád vasútvonal fejlesztésével összhangban változik a közlekedési rend. A Keleti pályaudvar 12. és 13. vágányánál februárig átépítik a peront.

Február végén indul a személyforgalom a Budapest–Belgrád vasútvonalon. A nemzetközi vonatok egy részét a két főváros között a szerb vasút kínai beszerzésű motorvonatával fogják lebonyolítani. A motorvonat kialakítása miatt a Keleti pályaudvaron két vágánynál át kell építeni a peront, illetve meg kell emelni körülbelül huszonöt centiméterrel magasabb szintre, így tudjuk majd biztosítani azt a magasságot, mint a belgrádi vonal többi állomásán. Ezek lesznek egyúttal a Keleti pályaudvar első akadálymentes vágányai is – mondta el Váczi Viktor, a MÁV szóvivője az InfoRádióban.

A Keleti pályaudvar 12. és 13. vágánya az építkezés ideje alatt nem fog vonatokat fogadni.

Ezekkel a munkálatokkal egy időben a Ferencváros és Kelenföld közötti harmadik vágány építése is zajlik, és az azokhoz kapcsolódó munkálatok miatt az összekötő vasúti hídon kevesebb vonat közlekedhet, így január 12. és február 28. között a Keleti pályaudvar helyett Kelenföldre érkezik, és onnan is indul

  • a Mecsek Intercity,
  • a kaposvári Intercityk nagy része,
  • a soproni Scarbantia, valamint a szombathelyi Savaria, Dráva és Mura Intercityk.
  • Több G10-es vonat végállomása is a Keletiből a kelenföldi állomásra kerül át.

A munkálatok miatt a módosított forgalmi rend január 12-től várhatóan február végéig tart majd.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Az emberiség most készül kitermelni a bolygó utolsó érintetlen nyersanyagkészletét
A sötét mélység aranyláza

Az emberiség most készül kitermelni a bolygó utolsó érintetlen nyersanyagkészletét

A XXI. század egyik legfontosabb nyersanyag-háborúja nem a Közel-Keleten és nem Afrikában zajlik, hanem négyezer méter mélyen, a Csendes-óceán fenekén. A tét több ezer milliárd dollár lehet. A kérdés csak az, hogy vajon képes leszünk-e úgy kitermelni ezeket a kincseket, hogy közben ne pusztítsuk el a Föld egyik legkevésbé ismert ökoszisztémáját?

Ha azt hinnénk, hogy csak Magyarország folyik szét ebben az időben...

Az európai hőhullám a hétvégén Németországban, Dániában és Csehországban is hőmérsékleti rekordokkal járt, zavarokat okozott a közlekedésben.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×