2009. október 27. 15:56
A pécsi polgármester visszahívná a vízszolgáltató menedzsmentjét
Pécsett a francia érdekeltségű korábbi vízszolgáltató társaság rendkívüli közgyűlésének összehívását és a cég menedzsmentjének visszahívását kezdeményezi a baranyai megyeszékhely polgármestere.