2009. október 29. 06:34
Kártérítési pereket indít a székesfehérvári önkormányzat a színház felújítása miatt
Büntetőfeljelentést tesz és kártérítési pereket indít a székesfehérvári önkormányzat a Vörösmarty Színház négy évvel ezelőtti felújítása miatt.