Infostart.hu
eur:
353.82
usd:
310.65
bux:
139790.13
2026. június 26. péntek János, Pál
Pintér Filip a Kisvárda labadarúgója
Nyitókép: Kisvárda FC

Drámai pillanatok a focipályán, rosszul lett a volt magyar szövetségi kapitány fia

Megszakadt a játék a szombati ZTE–Kisvárda (2–0) NB I-es labdarúgó-mérkőzés hajrájában, miután a vendégek csatára, Pintér Filip rosszul lett a kispadon. A fiatal labdarúgót végül orvosi kísérettel, saját lábán szállították az öltözőbe.

A találkozó hosszabbításában Rúsz Márton játékvezető azonnal félbeszakította a küzdelmet, amikor a kisvárdai kispadnál észlelték a bajt - írja a csakfoci.hu.

A 20 éves Pintér Filipet – aki korábban csereként állt be, majd sérülés miatt le kellett cserélni – a kispadon érte a rosszullét. A drámai pillanatok alatt a csapattársak és a stábtagok sorfalat állva takarták el a játékost a televíziós kamerák elől.

Néhány perces ápolás után a közönség vastapsa kíséretében a támadó saját lábán hagyta el a pályát a mentősök segítségével. Az állapotáról további részletes tájékoztatást későbbre ígért a klub.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×