395.1
369.32
71934.33
2024. június 28. péntek Irén, Levente
A későbbi győztes Milák Kristóf a 200 méteres férfi pillangóúszás döntőjében a 125. úszó országos bajnokságon Kaposváron 2023. április 20-án.
Nyitókép: MTI/Derencsényi István

Nagyot úszott újra Milák

A világ idei második legjobb idejével nyert Monacóban 200 méter pillangón.

Milák Kristóf a világ idei második legjobb idejével nyert 200 méter pillangón a Mare Nostrum nemzetközi úszóverseny-sorozat harmadik, monte-carlói záróállomásán.

A szám olimpia bajnoka és világcsúcstartója 1:53.94 perces eredménnyel csapott a célba, a világbajnoki címvédő japán Honda Tomorut utasította maga mögé. Az ázsiai úszó nevéhez fűződik 2024 legjobb ideje, amelyet a doha vb döntőjében ért el 1:53.88-cal.

A monacói viadal szombati első napján Burián Katalin bronzérmesként zárt 200 méter háton (2:12.63), Ugrai Panna 200 méter gyorson ötödik lett (1:59.62), 100 méter háton Kovács Benedek a hatodik (54.98), Jászó Ádám pedig a nyolcadik (55.12), helyen végzett, utóbbi 100 méter gyorson is nyolcaddiként csapott a célba (50.38). A versenysorozat vasárnap zárul.

Joe Biden nagyon gyenge volt, akár a félreállítása is szóba kerülhet - mondja a szakértő

"Joe Biden nagyon gyenge volt, akár a félreállítása is szóba kerülhet" - mondja a szakértő

A CNN felmérése szerint a megkérdezettek 67 százaléka Donald Trumpot nevezte meg az elnökjelöltek első tévévitájának győzteseként. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Eötvös József Kutatóközpont John Lukacs Intézetének tudományos segédmunkatársa azt mondta az Inforádióban, hogy az eddigi visszajelzések alapján pánikhangulat alakult ki a demokrata szavazók és donorok körében a vitát követően.
2024.06.28. péntek, 18:00