396.36
370.72
70378.92
2024. június 23. vasárnap Zoltán
A Vasas (b) és a Ferencváros játékosai a férfi vízilabda országos bajnokság döntőjének első, FTC-Telekom Waterpolo - A-Híd Vasas Plaket mérkőzése kezdete előtt a margitszigeti Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában 2024. május 18-án.
Nyitókép: MTI/Hegedüs Róbert

Egy lépésre a címvédéstől a Ferencváros

A címvédő Ferencváros nyerte a férfi vízilabda ob I döntőjének első, szombati felvonását, így egy győzelemre került története 26. bajnoki címétől.

A Bajnokok Ligája négyes döntőjébe jutott zöld–fehérek a Vasas elleni, Margitszigeten rendezett összecsapáson a szoros első negyed után villámgyorsan elléptek riválisuktól és végül 13–7-es győzelmet arattak.

Az FTC immár 55 mérkőzés óta veretlen az ob I-ben, Magyarországon legutóbb 2022. március 19-én kapott ki, akkor a Szolnok győzte le.

A két győzelemig tartó döntős párharc második mérkőzését kedden ugyancsak a Margitszigeten rendezik.

E.ON férfi ob I, döntő, 1. mérkőzés:

FTC-Telekom Waterpolo–A-Híd VasasPlaket 13-7 (1-1, 5-1, 6-3, 1-2)

gól: Argiropulosz, Varga Dé. 3-3, Nagy Á., Di Somma, 2-2, Varga Vi., Vigvári Ve., Fekete 1-1, illetve Burián 2, Konarik, Lakatos, Rasovic, Dedovic, Randelovic 1-1

ÉLŐ: Skócia–Magyarország 0-0

Magyarország és Skócia labdarúgó-válogatottja találkozik az Eb A-csoportjának harmadik fordulójában. Csak annak a csapatnak maradnak életben a továbbjutási reményei, amelyik győz. A csoport második mérlkőzésén, Frankfurtban, a házigazda német legénység a svájciakkal játszik.
2024.06.24. hétfő, 18:00