71585.46
2024. július 3. szerda Kornél, Soma

A pályán állt meg a szíve, és csuklott össze

Azonnal megkezdték a játékvezető újraélesztését, és riasztották a mentőket.

A Fejér megyei első osztályban szereplő Martonvásár és a Pest megyei harmadosztály Nyugati csoportjában érdekelt Szigethalom SC szerdai edzőmérkőzésén állt meg a találkozót irányító bíró szíve a pályán, és esett össze az első félidő végén – számolt be a csakfoci.hu.

A 55 éves játékvezető újraélesztését a szigethalmi vendégek játékosa, Keményvári Balázs László kezdte meg szinte azonnal, a mentők kiérkezéséig szívmasszázzsal tartott a életben.

A játékvezetőt végül további 20-30 percnyi helyszíni orvosi kezelést követően a székesfehérvári kórházba szállították, és megműtötték.

Gálik Zoltán a Patrióták Európáért szövetségről: sok a kérdőjel, de akár teljesen új színezetet is adhatnak az EP-nek

Az 1970-es évek vége óta egyre több politikai kompetenciát szerzett az Európai Parlament, és frakcióinak – az Európai Tanács mellett – jelentős szerep jut az uniós jogalkotásban – mondta az InfoRádióban a Budapesti Corvinus Egyetem docense. Gálik Zoltán hozzátette: az EP-képviselőknek a politikai közösségformálás szempontjából is nagyon fontos a frakciótagság.
2024.07.03. szerda, 18:00