401.37
365.71
73411.75
2024. október 6. vasárnap Brúnó, Renáta
Madrid, 2018. április 22.Lionel Messi (b) és Andres Iniesta, az FC Barcelona játékosai ünnepelnek a labdarúgó spanyol Király Kupa döntője után a madridi Wanda Metropolitano stadionban 2018. április 21-én. A Barcelona 5-0-ra győzött a Sevilla ellen, és sorozatban negyedszer lett kupagyőztes. (MTI/EPA/Ballesteros)
Nyitókép: Ballesteros

Kiderült, hol folytatja Iniesta

A japán élvonalban szereplő Vissel Kobe labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Andrés Iniesta, az FC Barcelonától távozó világ- és Európa-bajnok középpályás.

A 34 éves játékmester szerdán a közösségi oldalán közölte döntését.

Iniesta április végén jelentette be, hogy 22 év után távozik a katalán klubtól, amellyel 32 trófeát nyert. Eleinte úgy tűnt, hogy a kínai bajnokságba igazol, de Mikitani Hirosi japán üzletember meggyőzte, hogy az ő klubját válassza. Mikitani az online kiskereskedelmi óriáscég, a Rakuten tulajdonosa is egyben, amely az FC Barcelona mezszponzora.

A kiváló játékost Josep Guardiola a Manchester City edzői stábjába invitálta, de úgy döntött, még nem búcsúzik a játéktól. Korábbi sajtóhírek szerint Iniesta idényenként 25 millió eurót keres majd.

Az ázsiai szigetországban csapattársa lesz többek között Lukas Podolski, a németek világbajnoka is.

Szakértő: 2025-ben jelentős drágulás jöhet a lakáspiacon

Tovább gyorsíthatja az ingatlanok drágulását az a kormányzati bejelentés, amely szerint jövőre az önkéntes nyugdíjmegtakarításokat adómentesen lakáscélra lehet fordítani. A becslések szerint ez a lehetőség 300 milliárd forint extraforrást hozhat a lakáspiacra.
2024.10.07. hétfő, 18:00