Infostart.hu
eur:
353.89
usd:
310.72
bux:
139790.13
2026. június 26. péntek János, Pál

Klaus kilépteti Csehországot az EU-ból?

Meglehet, hogy Václav Klaus cseh államfő egyik célja Csehország elvesztett szuverenitásának a visszaszerzése, például az EU-ból való kilépés révén - közölte szerda este egy tévéműsorban Petr Hajek, a cseh elnöki hivatal helyettes vezetője. Hajek a Prima tévének adott nyilatkozatában Klaus keddi kijelentésére utalt, amely szerint a Lisszaboni Szerződés hatályba lépése után Csehország megszűnik szuverén állam lenni.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×