„Nem erre adtunk felhatalmazást!” – tiltakoznak a kormány egyik intézkedése miatt
Március 16-tól a mobilparkolás után sem kell kényelmi díjat fizetni. Az online vásárolt autópályamatricák után tavaly szeptember óta nem számítanak fel különdíjat, amivel eddig már 1,7 milliárd forintot spóroltak az autósok.