Infostart.hu
eur:
352.23
usd:
307.91
bux:
139038.78
2026. június 22. hétfő Paulina
Nyitókép: Pixabay

Hiába villogott a rendőrautó, nekimentek az M7-en

Megkülönböztető jelzést használó rendőrautónak ütközött egy személygépkocsi az M7-es autópályán Székesfehérvárnál.

A szolgálati gépjármű a sztráda 65-ös kilométerszelvényében, a Balaton felé vezető oldalon, a belső sávban állt, amikor a baleset bekövetkezett. A rendőrautónak ütköző autó vecsési illetőségű sofőrjét a mentők kórházba vitték.

Jelezték, a rendőrök az érintett pályaszakaszon a belső és a külső forgalmi sávot lezárták, a leállósávon halad a forgalom.

Fél 6 körül feloldották a korlátozást az M7-en, újra teljes szélességében autózható Székesfehérvárnál a sztráda Balaton felé vezető oldala.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×