Infostart.hu
eur:
352.19
usd:
308.57
bux:
139495.62
2026. június 22. hétfő Paulina
Nyitókép: police.hu

A pofátlanság teteje: így csaltak az autópályán, hogy ne kapjanak büntetést

A szabálytalanul közlekedő sofőröket ellenőrizték a rendőrök az M1-es autópályán.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság rendőrei április első hetében is kiemelt figyelmet fordítottak a balesetek megelőzése érdekében a tehergépjárművek szabálytalan előzéseinek, a leállósáv indokolatlan használatának visszaszorítására, a teherszállítási és vontatási szabályokat megszegők, valamint az ittas, vagy bódult állapotban vezetők kiszűrésére is.

Ennek keretében intézkedtek a megyei Forgalomellenőrző Alosztály rendőrei - a Nemzeti Adó- és Vámhivatal kollégáinak jelzése alapján - 2019. április 4-én és 5-én két román állampolgárságú tehergépjármű-sofőrrel szemben. Mindketten eltávolították a kamionjuk első rendszámtábláját azzal a céllal, hogy az útdíjfizetést ellenőrző kamerák által a gépjárműjük azonosíthatatlanná váljon.

A két férfit a rendőrök elfogták és az illetékes Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki őket, egyedi azonosító jellel visszaélés bűntette miatt.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal meg fogja vizsgálni azokat a cégeket, amelyek éves árbevételének a 75 százaléka közbeszerzésekből származik – mondta a miniszterelnök hétfő este egy tévéinterjúban.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×