Infostart.hu
eur:
352.45
usd:
308.49
bux:
139495.62
2026. június 23. kedd Zoltán
Rendőrségi fotó egy BMW személygépkocsiról, amely idegen rendszámmal vett részt a forgalomban.
Nyitókép: Police.hu

Ezzel a rendszámmal komoly baj volt

Más autó rendszámával, drog hatása és eltiltás hatálya alatt vezetett: egy 50 éves sofőrt fogtak el a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság járőrei.

A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított egy BMW 560L típusú gépjárművel közlekedő bábolnai férfivel szemben, akit a rendőrök április 3-án 16 óra 45 perckor közlekedésrendészeti ellenőrzés céljából állítottak meg Vámosszabadi térségében.

Az intézkedéskor kiderült, hogy az autón nem az arra kiadott hatósági jelzés van felszerelve, illetve a sofőrt a Tatabányai Járásbíróság és a Komáromi Rendőrkapitányság a járművezetéstől eltiltotta.

Vele szemben felmerült a kábítószer-fogyasztás gyanúja is, így az egyenruhások drogtesztet végeztek, amely amfetaminra és metamfetaminra pozitív eredményt mutatott.

A férfit a rendőrök a Győri Rendőrkapitányságra előállították, ahol egyedi azonosító jellel visszaélés bűntette, járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétsége, valamint kábítószer birtoklás vétsége miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Címlapról ajánljuk

Közmédia, EU-pénzek, politikai reklámok, üzemanyagár – forró nap vár a parlamentre

A hétfői viták után a képviselők kedden többek között az országgyűlési vizsgálóbizottságok hatékonyabbá tételéről, a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról, valamint a közmédia átalakításáról szóló indítványokról is szavazhatnak. A védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvényjavaslatról is dönthet az Országgyűlés kedden.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×