Infostart.hu
eur:
351.51
usd:
306.78
bux:
0
2026. június 22. hétfő Paulina
Baleset helyszíne 2020. szeptember 25-én az M70-es autópálya Budapest felé vezető oldalán, ahol négy kamion és egy kisteherautó összeütközött. A balesetben hárman megsérültek.
Nyitókép: MTI/Varga György

Teljesen beállt az M1-es autópálya

Két baleset is történt.

Két baleset is történt kedden kora délután az M1-es autópályán, Győr felé, Bicske térségében, emiatt lezárták a sztrádának azt az oldalát, és Budapest felé, Győrnél - közölte a rendőrség és az Útinform.

Az autópálya 39-es kilométerénél, a Győr felé vezető oldalon történt balesetben egy kamion az oldalára borult, és elfoglalja a forgalmi sávokat - tudatta a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.

Az Útinform a honlapján azt írta: a főváros irányába, Győr térségében a 123-as kilométernél három kamion és egy személyautó ütközött össze, csak egy sávon haladhat a forgalom. Torlódásra kell számítani.

Címlapról ajánljuk
László Csaba: költségvetési „romhalmazt” örökölt a kormány

László Csaba: költségvetési „romhalmazt” örökölt a kormány

László Csaba szerint nehéz gazdasági helyzetet örökölt az új kormány. Mint egy falat kenyérre, annyira szüksége van a magyar gazdaságnak az uniós pénzekre. Ez a forrás lehet a GDP-növekedés motorja – mondta az InfoRádióban a volt pénzügyminiszter, a Budapesti Corvinus Egyetem egyetemi tanára a Magyar Tudományos Akadémián tartott Számvetés és újratervezés elnevezésű konferencia szünetében.

Magyar Péter rendkívüli sajtótájékoztatót tart

Miután 13 órától az Országgyűlésben is nyitóbeszéd mond, 15 órakor rendkívüli sajtótájékoztatón is ismerteti a most benyújtandó javaslatokat a kormányfő. Várhatóan Sulyok Tamás és a többi közjogi méltóság eltávolításáról, valamint a vagyonvisszaszerzési hivatal felállításáról lesz szó.
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
Jó hírek jöttek az iráni háborúval kapcsolatban, emelkednek az ázsiai tőzsdék

Jó hírek jöttek az iráni háborúval kapcsolatban, emelkednek az ázsiai tőzsdék

Az ázsiai tőzsdék többsége emelkedéssel kezdte a hetet, a régióban a japán és a dél-koreai részvénypiac teljesített a legjobban. A befektetők értékelték az amerikai–iráni tárgyalásokkal kapcsolatos kedvező fejleményeket, a hangulatot elsősorban a technológiai részvények, elsősorban a mesterséges intelligencia-sztorihoz kötődő chipgyártók és beszállítók erősödése támogatta, az iráni vezetők biztató nyilatkozatai enyhítették a közel-keleti feszültségekkel kapcsolatos aggodalmakat. A pozitív fejlemények hatására az amerikai részvényindexek határidős jegyzései is ledolgozták korábbi veszteségeik egy részét az ázsiai kereskedés során.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×