Infostart.hu
eur:
352.18
usd:
307.89
bux:
139032.34
2026. június 22. hétfő Paulina
Nyitókép: police.hu

Ittas sofőr ütött el egy mentőst és egy rendőrt

A férfival "ittassága miatt nem lehetett kommunikálni".

Elütött egy mentőst és egy rendőrt egy ittas férfi Ózdon - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon hétfőn.

Azt írták, a mentők Ózdon éppen egy sérültet láttak el az út szélén vasárnap délután, amikor a 62 éves férfi nem tartott kellő oldaltávolságot, és parkoló mentőautónak ütközött. A férfi elsodorta az egyik mentőápolót és egy rendőrt; a balesetben mindketten megsérültek.

A sofőrrel szemben alkalmazott alkoholteszt pozitív lett. A rendőrség közleményében azt írta, a férfival "ittasága miatt nem lehetett kommunikálni".

A rendőrség ittas járművezetés megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a férfival szemben.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×