Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 27. szombat László
Nyitókép: Forrás: Magyar Közlöny

Hivatalos: ilyenek lesznek az új rendszámok – fotók

Kijött a Magyar Közlöny legfrissebb számában az új rendszámokat szabályozó kormányrendelet.

A legfrissebb Magyar Közlönyben megjelenő kormányrendelet részletes szabályozza az új rendszámokat.

Az új rendszámokat 2022. július 1-től vezetik be.

Az eddigi három betű és három szám helyébe a 4 betű és 3 szám kombináció lép.

2x2+3-as az alapelrendezés:

De megmaradnak a különleges formájú változatok is:

Lehet ilyen is a betűk elrendezése:

Mint látható, megmarad az EU-címer és a H betű is kék háttéren.

Ezekből a karaktereket, ilyen tipográfiával láthatjuk majd az autókon a jövő nyártól:

Megkötés, hogy az első két betű vagy csak mással-, vagy csak magánhangzó lehet.

A taxik egységesen TX-szel kezdődő és sárga hátterű rendszámokat kapnak. Továbbra is világoskék lesz a diplomatarendszámok alapszíne, és esetükben CD-vel kezdődik a rendszám. Marad az oldtimereknek az OT.

A taxikon majd ilyenek láthatunk:

A leendő ideiglenes rendszámok leírása hosszú, egyszerűbb mutatni:

I-vel fognak tehát kezdődni.

A rendeletben pontosan és igen részletesen szabályozzák, hogy milyen színűnek kell lennie az új rendszámnak, és külön táblázat közli például „a rendszámtáblán alkalmazott, új állapotban lévő fényvisszaverő bevonat különböző színeinek fénysűrűségi együtthatóit”.

Azt írják, „a gyártó köteles az ellenőrzött minőséget minden rendszámtábla hátlapjába olyan beütött jelzéssel tanúsítani,
amely tartalmazza:
a) a rendszámtábla forgalmazójának a nevét,
b) a rendszámtábla gyártójának nevét és címét,
c) a rendszámtábla gyártására és alapanyagára vonatkozó egyéb adatokat.
A biztonsági gyártóműi jelzés ne legyen eltávolítható a rendszámtábla megsértése nélkül.”

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium közleményt adott ki az új rendszámtáblák ügyében.

„A három betűből és három számból álló jelenlegi rendszámtáblákból néhány éven belül már nem lehetne többet kiadni. A szükséges informatikai és egyéb fejlesztések elvégzése után ezért 2022. július 1-jétől négy betűből és három számból álló rendszámtáblákat vezetnek be” – jelentette be Schanda Tamás a közlemény szerint. Az Innovációs és Technológiai Minisztérium miniszterhelyettese hozzátette: az átállás felmenő rendszerben történik meg, az új formátumú táblákat az újonnan forgalomba helyezett járművek kapják meg jövő nyártól.

A jelenlegi karakterkészlet használatával már csak néhány évig biztosítható a rendszámok kiadása. A mostanit felváltó formátum tartósan megoldja a gépkocsik hatósági jelzéssel való ellátását – fejtette ki Schanda Tamás.

A miniszterhelyettes kiemelte:

  • „A felmenő rendszerű bevezetés semmiféle adminisztrációs többletterhet nem jelent a tulajdonosok, üzemeltetők számára, kiadásaikat nem növeli.
  • A forgalomban lévő hatósági jelzések a továbbiakban is használhatók, azokat nem kell új táblákra cserélni.
  • A hosszabb rendszámok a járműpark természetes ütemű megújulásával, fokozatosan váltják majd fel a régieket.”

Címlapról ajánljuk

Egészségügyi miniszter: aki most szabadtéri rendezvényre megy, jól gondolja meg, mit csinál

Hegedűs Zsolt szerint a hőség nem egyszerű kellemetlenség, hanem komoly egészségi kockázatot jelent és különösen veszélyeztetettek az idősek, a várandósok, a kisgyermekek, a krónikus betegek, a szív- és érrendszeri betegségben érintettek, valamint azok, akik rosszul viselik a nagy meleget.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
Egy város, 24 érdek: így bénítja meg Budapestet a kétszintű önkormányzatiság

Egy város, 24 érdek: így bénítja meg Budapestet a kétszintű önkormányzatiság

Ha ma Budapesten tönkremegy egy pad vagy kátyús lesz egy út, a városlakó gyakran nem tudja, kihez kell fordulnia. A probléma ott kezdődik, hogy ezt sok esetben még maguk az üzemeltetők sem tudják egyértelműen megmondani. A fővárosban ugyanis kétszintű önkormányzati rendszer működik, amelyben a fővárosi és kerületi feladatok határai sok esetben elmosódnak. Fenntartói szürke zónák, torz felelősségi viszonyok és átfedő hatáskörök nehezítik az üzemeltetést, az átfogó fejlesztéseket pedig a széttagolt döntéshozatali rendszer lassítja. A végeredmény egy olyan intézményi struktúra, amely sokszor még a szereplők számára sem egyértelmű, és egyre nehezebben teszi kormányozhatóvá Budapestet. A Budapest előtt álló rendszerszintű intézményi, gazdasági, infrastrukturális és ingatlanfejlesztési kihívásokat, valamint a lehetséges kitörési pontokat bemutató cikksorozatom ezen cikkében a főváros és a kerületek viszonyát, vagyis a kétszintű önkormányzatiság máig rendezetlen szerkezetét vizsgálom meg.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×