2009. október 13. 19:04
Csak jövő tavasszal adják át a forgalomnak az új Rákospalotai határutat
A tervezettnél később, csak jövő tavasszal adják át a forgalomnak az új Rákospalotai határutat, amely az M0-ás körgyűrűt köti össze a Szentmihályi úttal.