2009. november 27. 06:52
Hova kerüljön a MÁV 21,5 milliárd forintja? - lapszemle
Nem tud megegyezni a MÁV felügyelőbizottsága a közlekedési minisztériummal abban, hogy milyen mozdonyokat vásároljon a vasúttársaság. Az egyik lobbicsoport a Bombardier, a másik a Siemens gyártmányát szeretné beszerezni 21,5 milliárd forint hitelből.