Infostart.hu
eur:
354.63
usd:
312.33
bux:
139633.63
2026. június 25. csütörtök Vilmos
Kós Hubert Európa-bajnoki bronzérmes válogatott úszó a Duna Arénában 2022. június 14-én, a magyarországi vizes vb kezdete előtt négy nappal. 191 ország jelezte részvételét a június 18-án kezdődő és július 3-ig tartó, a szervezők szerint elképesztően magas színvonalúnak ígérkező vizes világbajnokságon.
Nyitókép: MTI/Kovács Anikó

Díszpolgár lett a Párizsban elsőként magyar aranyat szerző Kós Hubert

Budapest II. kerülete büszke olimpiai bajnokaira, ezért Szilágyi Áron után most Kós Hubertnek is díszpolgári címet adományoznak.

Őrsi Gergely II. kerületi polgármester Facebook-posztjában jelentette be, hogy a kerület díszpolgári címet adományoz legújabb olimpiai bajnokának, Kós Hubertnek.

Mint írja, Buda büszke bajnokaira, ezért döntöttek úgy három éve, hogy valamennyi olimpiai aranyérmes polgárt díszpolgári címmel tüntetik ki, hogy így fejezzék ki büszkeségüket és elismerésüket. 2021-ben Szilágyi Áront érte ugyanez a megtiszteltetés.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.25. csütörtök, 18:00
Mészöly Géza korábbi válogatott labdarúgó, edző
Újvári Gábor újságíró, sportvezető
Fontos bejelentést tett Kapitány István – példátlanul nagy energetikai programot indítanak

Fontos bejelentést tett Kapitány István – példátlanul nagy energetikai programot indítanak

Példátlan léptékű, 1,5 milliárd eurós fejlesztési program indul európai uniós forrásokból a magyar villamosenergia-hálózat korszerűsítésére – jelentette be Kapitány István gazdasági és energiaügyi miniszter. A beruházás célja az áramellátás biztonságának növelése, valamint csaknem 5000 megawattnyi új, elsősorban megújuló energiatermelő kapacitás előtt nyithat utat. A program keretében okosmérők telepítésére is lehetőség nyílik, amelyek a háztartások tudatosabb energiafelhasználását segíthetik.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×