Infostart.hu
eur:
352.55
usd:
308.54
bux:
139495.62
2026. június 23. kedd Zoltán
Az ETO FC Győr játékosai ünnepelnek, miután 1-0-ra nyertek a labdarúgó Női Magyar Kupa döntőjében a Haladás Viktória ellen játszott mérkőzésen az Új Hidegkuti Nándor Stadionban 2022. április 27-én.
Nyitókép: MTI/Szigetváry Zsolt

Az ETO FC Győr nyerte a női Magyar Kupát

Az ETO másodszor volt finalista, először diadalmaskodott.

Az ETO FC Győr 1-0-ra legyőzte a Haladás-Viktória csapatát a labdarúgó Simple női Magyar Kupa szerdai döntőjében, melyet az Új Hidegkuti Nándor Stadionban rendeztek.

A második félidő elején Savanya Csilla karjára pattant a labda a tizenhatoson belül, ezért büntetőhöz jutottak a szombathelyiek, ám Herczeg Andrea lövését a jó irányba vetődő Jekatyerina Szamszon kivédte. A hatvanadik percben egy szöglet után Nagy Fanni szerezte a győztes gólt a győrieknek.

Az ETO korábban egyszer, 2017-ben jutott a fináléba, de akkor ezüstérmes lett. A Haladás-Viktóriának ez volt az ötödik kupadöntője, mérlege három siker mellett immár két vereség.

A női kupadöntő előtt szintén az MTK pályáján rendezték a férfi Amatőr Kupa fináléját, amelyben a MOL Magyar Kupában legtovább jutott két amatőrcsapat, a VSK Tököl és Szegedi VSE-Pizzamonster találkozott. A mérkőzést 1-1-es rendes játékidőt követően hosszabbításban 3-1-re a szegediek nyerték meg a 82. perctől emberhátrányban lévő tököliek ellen.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal meg fogja vizsgálni azokat a cégeket, amelyek éves árbevételének a 75 százaléka közbeszerzésekből származik – mondta a miniszterelnök hétfő este egy tévéinterjúban.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×