363.63
72351.87
2024. július 4. csütörtök Ulrik

Férfi vízilabda ob I - Döntetlen az OSC-Vasas rangadón

Az OSC döntetlent játszott a Vasassal a férfi vízilabda ob I szombati játéknapjának rangadóján.

A vendéglátó újbudaiak kezdtek jobban, két góllal elléptek, de 13 percnyi játék után 3-3-ra álltak a felek. A nagyszünetig ismét az OSC épített fel kéttalálatnyi előnyt, a harmadik negyed végén azonban újfent döntetlent mutatott az eredményjelző (5-5).

A befejező játékrészben három-három gól esett mindkét oldalon, így döntetlennel zártak a csapatok a Nyéki uszodában.

A Pécs házigazdaként magabiztos győzelmet aratott a KSI felett.

Eredmények, férfi ob I, alapszakasz, 10. forduló:

OSC - A-Híd VasasPlaket 8-8 (3-1, 2-2, 0-2, 3-3)

PVSK Mecsek Fűszért-KSI SE 18-13 (7-2, 3-4, 5-3, 3-4)

UVSE Hunguest Hotels-BVSC Zugló 10-13 (3-3, 1-5, 3-4, 3-1)

Eger - FTC-Telekom Waterpolo 14-16 (4-4, 3-6, 4-4, 3-2)

Szolnoki Dózsa-Szeged 13-5 (3-0, 4-1, 5-3, 1-1)

Tatabánya - PannErgy-Miskolci VLC 8-14 (2-4, 4-2, 2-5, 0-3)

a Budapesti Corvinus Egyetem docense
Napokon belül távozhat Ukrajna miniszterelnöke, Zelenszkij kész tárgyalni a békéről - Híreink az ukrajnai háborúról csütörtökön

Ukrán források szerint Volodimir Zelenszkij ukrán elnök hamarosan menesztheti az ország második legbefolyásosabb emberét, Denisz Simhal kormányfőt. Mindeközben a frontot ismét elárasztották az orosz Lancet-drónok: szabályosan vadásznak az ukrán páncélosokra. Kijev és az Egyesült Államok is elutasította Orbán Viktor magyar miniszterelnök tűzszüneti javaslatát. Volodimir Zelenszkij ukrán elnök újabb békekonferenciát rendezne, ezúttal Oroszország részvételével. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfontosabb híreivel.