393.07
363.59
72351.87
A Lazio játékosai ünnepelnek a bajnoki trófeával, miután 3-1 arányban győztek a Juventus ellen az labdarúgó Olasz Szuperkupa döntőjében a szaúd-arábiai fővárosban, Rijádban 2019. december 22-én.
Nyitókép: MTI/EPA/Farisz Ghaith

Ismét hátrányból nyert a Lazio

Továbbra sem meggyőző a Lazio, de a hétvégi, a Fiorentina elleni hazai győzelme után idegenben is tudott fordítani. Simone Inzaghi csapata 2-1-re nyert a Torino ellen.

A Toro már az ötödik percben előnybe került Andrea Belotti tizenegyesből szerzett góljával, s az első félidő végéig nem változott a helyzet. A 48. percben aztán Ciro Inmobile is belőtt egy büntetőt, 1-1. A góllövőlista éllovasa már a 29. találatánál jár, 29 forduló alatt. Legutóbb 1959-ben volt ennél hatékonyabb csatár az olasz élvonalban, akkor az argentin Antonio Valentin Angelillo 31 gólt ért el.

A mérkőzés döntő gólját Parolo szerezte, a 73. percben. A Laziónak 68 pontja van, de mivel a Juventus is győzött, maradt a különbség a két csapat között.

Lapértesülés: a Schadl-ügy egyik tanúja vesztette életét az Árpád hídi tragédiában

B. Ervin a Suzukiban ült, hírek szerint az élettársával, mindketten azonnal meghaltak. A férfit korábban Schadl György biztatta arra, hogy pályázzon végrehajtónak.
2024.07.05. péntek, 18:00